Written by 10:36 Finansowanie

Czy można sprzedać zadłużony dom?

Zadłużona nieruchomość może okazać się sporym problemem. Wiadome jest, że niespłacone należności stale rosną. Ponadto, nie można zapomnieć o ryzyku egzekucji komorniczej. Rozwiązaniem może okazać się skup domów. To znakomita propozycja dla osób, które pragną zminimalizować ilość formalności. Podstawowym atutem opisywanego rozwiązania jest brak konieczności wcześniejszej spłaty długu. Docenią to w szczególności osoby, które nie posiadają gotówki. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapoznaj się z dalszą częścią wpisu!

Wstępna wycena nieruchomości

KupujemyM to skup nieruchomości, który funkcjonuje na rynku od wielu lat. Dzięki temu można mieć pewność, że jest to marka godna zaufania, która dba o interesy swoich klientów. Zastanawiasz się, od czego zacząć? Przede wszystkim zgłoś się po wstępną wycenę domu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jego wartość jest wyższa, niż kwota zadłużenia. W takiej sytuacji pozostałe pieniądze zostaną wypłacone sprzedawcy. Jest to korzystna sytuacja, szczególnie dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie np. na kredyt, który umożliwiłby spłatę długów. Istnieje możliwość przygotowania wyceny online, co zapewnia wiele zalet. Wystarczy jedynie uzupełnić krótki formularz znajdujący się na stronie. Nie trzeba nawet wychodzić z domu! Ponadto, odpowiedź udzielana jest tak szybko, jak to tylko możliwe.

Kliknij i zobacz najlepszy skup domów!

Pomoc w załatwieniu formalności


Wiadome jest, że sprzedaż zadłużonego domu generuje sporą ilość formalności. Nie trzeba jednak obawiać się, że będą one zajmować dużą ilość czasu. Skup nieruchomości KupujemyM.pl zapewnia kompleksową obsługę, co stanowi spore ułatwienie. Cały proces przebiega o wiele szybciej. Ponadto, jest on zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, a więc nie trzeba obawiać się żadnych nieprawidłowości. Należy podkreślić, że sprzedaż zadłużonej nieruchomości jest w pełni legalna – nie trzeba obawiać się negatywnych konsekwencji.

Terminowa wypłata gotówki


Niejedna osoba, która zdecydowała się na sprzedaż zadłużonej nieruchomości potrzebuje gotówki „na już”. Skup nieruchomości zapewnia terminową wypłatę pieniędzy, a więc można uniknąć kłopotliwych opóźnień. Trzeba jednak zaznaczyć, że dotyczy to sytuacji, gdy wartość zadłużenie nie przekroczyła wartości domu. Każdy przypadek jest inny, a więc wymaga indywidualnego podejścia. Osoby niezdecydowane powinny skorzystać z doradztwa obsługi skupu, która nie tylko odpowie na zadane pytania, ale również udzieli szczegółowych informacji na temat oferty. Nie zaszkodzi również zapoznać się z opiniami wystawionymi przez wcześniejszych klientów – mogą one okazać się kluczowe podczas podejmowania ostatecznej decyzji.

(Visited 21 times, 1 visits today)
Close