Written by 16:26 Usługi

Dlaczego w Krakowie warto zdecydować się na klimatyzację Daikin?

Klimatyzacja pomieszczeń mieszkalnych przestała być luksusem, kojarzonym z pobytami w hotelach w czasie wakacji. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z wpływu komfortu temperaturowego oraz czystości powietrza  na zdrowie i samopoczucie. Firma Daikin przenosi rozwiązania klimatyzacyjne na zupełnie nowy poziom – to komfort i niezawodność, połączone z energooszczędnością i wykorzystaniem technologii przyjaznych środowisku. Jakie rozwiązania technologiczne klimatyzatorów firmy Daikin zasługują na szczególną uwagę? Dlaczego warto zdecydować się na ich montaż w Krakowie?

Klimatyzacja Kraków – jakość powietrza wymagająca specjalnych rozwiązań

Jakość powietrza w stolicy Małopolski sprawia, że montowanie systemów klimatyzacyjnych staje się koniecznością, jeśli chcemy zapewnić sobie zdrową atmosferę w pomieszczeniach. Otwarcie okna nie zapewni dopływu świeżego powietrza. Sytuacja w Krakowie jest trudna z kilku względów. Po pierwsze, przyczynia się do tego geograficzne usytuowanie miasta w niecce Wisły, wpływające na zmniejszenie ruchliwości powietrza. To jeden z czynników generujących występowanie smogu, do którego powstawania przyczyniają się oczywiście również spaliny samochodowe oraz ogrzewanie mieszkań piecami na paliwo stałe.

Montaż klimatyzacji Daikin Kraków ma więc za zadanie nie tylko zapewnić mieszkańcom komfort termiczny przez cały rok oraz prawidłowy poziom wilgotności powietrza, ale również – co nie mniej ważne – zagwarantować, że powietrze w pomieszczeniach będzie naprawdę czyste.

Klimatyzacja Daikin Kraków  –  komfort termiczny i czyste powietrze

Klimatyzacja Daikin Kraków, to rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkową efektywność energetyczną, cichość funkcjonowania oraz wielką różnorodność dostępnych urządzeń. Do najważniejszych ich zalet należą:

  • wysoka sprawność sezonowa w trybie chłodzenia i ogrzewania;
  • zastosowanie czynnika chłodzącego R-32, bardziej przyjaznego dla środowiska;
  • niski poziom emisji hałasu;
  • inteligentna dystrybucja powietrza w pomieszczeniach, dzięki zastosowaniu czujników dwuobszarowych ‘inteligentne oko’;
  • sterowanie systemem poprzez aplikację.

Na uwagę zasługuje również funkcja Daikin Flash Streamer. Dzięki wykorzystaniu ruchu elektronów do inicjowania określonych reakcji chemicznych, Flash Streamer umożliwia usuwania z powietrza cząstek zanieczyszczeń, zarodników grzybów pleśniowych, bakterii i wirusów. Klimatyzacja Daikin Kraków gwarantuje więc nie tylko komfort termiczny, ale również zdrowe i czyste powietrze, wolne od smogu i alergenów.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close