Written by 17:19 Inspiracje

Efektowne plakaty na ścianę

Plakaty na ścianach już od wielu lat stanowią ponadczasową dekorację w każdym wnętrzu. Oferujemy skorzystanie z naszej oferty, w której znaleźć można unikalne plakaty z różnymi motywami. Nasze produkty odznaczają się doskonałą jakością i atrakcyjną ceną, a ich zamontowanie jest banalnie łatwe. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą już dziś. Służymy doradztwem na każdym etapie wyboru plakatu i oferujemy wsparcie w procesie zakupu. 

Zalety plakatów ściennych

Oferowane przez naszą firmę plakaty ścienne przyciągają wzrok i stanowią doskonałe urozmaicenie każdego wnętrza. Okazuje się, że są one jednym z najprostszych elementów dekoracji, które mogą zdziałać bardzo wiele w danym pomieszczeniu. Cieszą się sporą popularnością z tego względu, że cechują się prostotą, przy czym wybierać można wśród wielu motywów i kolorów. W naszym sklepie nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Priorytetem jest dla nas kompleksowa obsługa i zadbanie o zadowolenie odbiorcy. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy i staramy się iść z duchem czasu, dostarczając dekoracje do domu pełne fantazji i elegancji. Nasze plakaty są całkowicie indywidualnym produktem – odbiorcy wybierają dane wzory z bazy wielu milionów zdjęć, jak również mogą skorzystać z wydrukowania własnej grafiki zgodnej z oczekiwaniami. Bez problemu dobrać można dany rozmiar plakatu, wykorzystać kadrowanie zdjęcia, zmianę kolorystyki, cold lub sepię. 

Sprawdź dostępne wzory przechodząc bezpośrednio na stronę firmy Foteks: https://sklep.foteks.pl/plakaty.html.

Jaki motyw wybrać?

Z pewnością przed zakupem klienci zastanawiają się, na jaki motyw postawić. Ważne jest to, aby plakaty zostały dopasowane do wnętrza i charakteru pomieszczenia, w którym będą stanowić ozdobę. Inne motywy dobrać należy do tradycyjnych wnętrz, jeszcze inne do nowoczesnych, czy minimalistycznych. Podczas drukowanie plakatów wykorzystujemy nowoczesną technologię i najwyższej jakości plotery. Korzystamy z odpowiednich materiałów i tuszy doskonałej jakości, co wpływa na efektowne odwzorowanie kolorystyki. Modnymi wzorami są plakaty filmowe, motywacyjne lub z napisami. Do dziecięcego pokoju sprawdzą się natomiast bajkowe lub sportowe motywy, które wpasują się w gust dziecka. Jeśli chodzi o pokój dzienny i salon – w tym przypadku najlepszym wyborem będą abstrakcyjne wzory, plakaty z rodzinnym zdjęciem lub topograficzne motywy. 

Zamówienia realizujemy praktycznie od razu po opłaceniu. Wydruk trwa kilka dni, natomiast na dostawę kuriera klienci czekają jeden lub dwa dni. Warto zauważyć, że plakaty na ścianie z łatwością można oprawić w ramkę, nakleić bezpośrednio lub wstawić w antyramę. 

(Visited 9 times, 1 visits today)
Close