Written by 20:24 Inspiracje

Filtrowanie wody ratunkiem dla ziemi

Obecnie mamy swobodny dostęp do wielu sklepów oferujących różnego rodzaju produkty. Często spotykamy się z markami, które specjalizują się konkretną dziedziną artykułów np. są to herbaty i akcesoria z tym związane. Markety te mają bardzo bogaty asortyment, dzięki czemu my mamy cały wachlarz możliwości do wyboru. W przeciwieństwie do tego, co mogliśmy znaleźć w sklepach np. 20 lat temu. Dlatego tak ważne jest, aby nasze zakupy były przemyślane i przede wszystkim świadome. Abyśmy przy okazji zwykłych, codziennych czynności mieli realny wpływ na poprawę jakości życia na naszej planecie. W końcu mamy ją tylko jedną!

Ciężkie zgrzewki wody z supermarketu możesz zastąpić urządzeniem, które zdecydowanie jest  lżejsze, wygodniejsze oraz praktyczniejsze! Dzbanek filtrujący daje Ci gwarancję świeżej i czystej wody o każdej porze. Nie musisz martwić się o to, że zabraknie Ci wody w butelce. Dodatkowo przyczynisz się do ograniczenia produkcji odpadów. Przyjmijmy, że jedna osoba zużywa jedną plastikową butelkę o pojemności 1,5l dziennie, co daje nam około 30 butelek miesięcznie. Zatem w skali roku średnio jedna osoba wyprodukuje 360 plastikowych butelek zwiększając ilość zanieczyszczeń!

W sklepie internetowym prostozkranu.pl dostępny jest szeroki asortyment urządzeń. Możesz dostosować swój dzbanek filtrujący do własnych potrzeb oraz do twardości wody w Twoim miejscu zamieszkania. Dostępne są dzbanki o różnej pojemności oraz o różnych nowoczesnych kształtach, a materiał, z którego są wykonane jest wysokiej jakości. Ponadto możesz wybrać odpowiadające Twoim wymaganiom filtry do wody. W ofercie sklepu dostępne są również takie, które wzbogacają wodę o niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu magnez. Oprócz tego, znajdziesz też poręczne butelki filtrujące, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Wyposażone są w specjalny, węglowy filtr do wody, który jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy dla zdrowia. Wkłady są łatwe w wymianie, woda jest dokładnie przefiltrowana, a jej smak zdecydowanie lepszy! Zapoznaj się z ofertą i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close