Written by 11:51 Wnętrze

Flaming – symbol miłości idealnie pasujący do nurtu urban jungle

Flamingi to zwierzęta symbolizujące miłość, siłę i równowagę. Wnoszą do naszego życia szacunek i uznanie dla samego siebie, a tym samym pozwalają czynić dobro i podawać je dalej. Chociaż są zwierzętami tropikalnymi, które uwielbiają ciepło, całkiem dobrze radzą sobie na zimnych terenach, symbolizując wytrwałość. Ich różowa barwa – choć nie wrodzona, a nabyta ze spożywanym pokarmem – może prowadzić do wniosku, że warto akceptować zmiany, że warto być zmianą, że w z zmianach kryje się piękno.

Flamingowe inspiracje

Tą niepowtarzalną siłą natury, przyzywającą tak pozytywne emocje możemy otaczać się dzięki różnym gadżetom. Znajdziemy ją na ubraniach czy tekstyliach, ale najbardziej popularną i zauważalną formą są fototapety z flamingami. Jesteśmy firmą, która podziwia naturę, obcuje z przyrodą i chętnie wnosi ją do życia swoich Klientów. W ofercie naszego sklepu znajdują się motywy fototapet z flamingami w przeróżnych formach, kolorach i stylach. Bogate wzornictwo, a także intensywność nasycenia barw sprawia, że fototapety z flamingami znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu, od salonu, przez sypialnie, łazienkę, a nawet w pokoju dziecięcym.

Obcowanie z naturą uspokaja i wprowadza w dobry nastrój, dlatego wiele wydruków przedstawia flamingi w otoczeniu dzikiej przyrody, liści czy kwiatów. Połączenie zieleni i ptaków o różowym umaszczeniu może wydawać się kontrastowe, jednak w połączeniu z innymi dodatkami fototapety z flamingami tworzą wyjątkowe wnętrza.

Flamingowe urban jungle

Urban jungle, czyli miejska dżungla to popularny nurt, który wprowadza do naszego życia jak najwięcej naturalności i roślinnych, egzotycznych motywów. Życie w wielkich miastach i betonowych przestrzeniach staje się co raz mniej wygodne i przyjemne, a pozbawione zieleni obszary wprowadzają nas w nostalgię i pozbawiają energii. Dlatego tak chętnie sięgamy po przedmioty, ubrania i innego rodzaju rozwiązania, które chociaż w niewielkim stopniu mogą oderwać nas od szarości i codzienności życia. Fototapety z flamingami otoczone przepiękną roślinnością idealnie wpisują się w ten nurt i chociaż są to tylko wydruki, to potrafią zmienić nasze otoczenie na lepsze.

(Visited 170 times, 1 visits today)
Close