Written by 11:15 Meble

Fotele uszaki nie tylko do salonu. Gdzie jeszcze się sprawdzą?

Uszaki to obecnie jedne z najczęściej wybieranych foteli. Ponadczasowy wygląd, szeroka gama ciekawych wzorów i kolorów, a także wyjątkowy komfort, jaki daje oparcie o charakterystycznych uszach, powodują, że są one tak popularne. Fotele uszaki chętnie umieszczane są w salonach, jednak mogą sprawdzić się także w wielu innych wnętrzach. Sprawdź ich zastosowanie razem z nami!

Wygodny fotel uszak do sypialni

Jeżeli szukasz wygodnego fotela do sypialni, pomyśl o uszaku. Doskonale sprawdzi się podczas przebierania rano i wieczorem, może posłużyć jako tymczasowe miejsce do przechowywania, a także będzie stylową ozdobą wnętrza.

Do sypialni warto wybrać taki fotel uszak, który będzie pasował do aranżacji wnętrza. Asortyment jest spory, dlatego dobranie odpowiedniego modelu nie powinno być trudne. Sypialnia w stylu glamour będzie wyglądała efektownie wtedy, gdy zagości w niej welurowy uszak, natomiast ta w stylu skandynawskim kapitalnie skomponuje się z fotelem w uniwersalnym odcieniu szarym.

Najczęściej fotel uszak w sypialni umieszczany jest w rogu pomieszczenia, na przykład przy oknie albo przy komodzie.

Praktyczny fotel uszak do pokoju dziecka

Uszak doskonale sprawdzi się także w pokoju dziecka. Wtedy nie tylko będzie zdobić wnętrze, ale również wspaniale nada się do karmienia, zabawy z dzieckiem, czytania książeczek i wielu innych czynności.

Szerokie oparcie wyposażone w charakterystyczne uszy zapewnia bardzo duży komfort, natomiast dodatkowy podnóżek pomoże w odpoczynku obolałym nogom. Dzięki temu fotel uszak w pokoju dziecka będzie doskonałym wyborem już od pierwszych dnia życia nowego członka rodziny.

Do pokoju dziecka można wybrać różne wzory foteli uszaków, na przykład może być to fotel kryty materiałem o splocie płóciennym lub welurowym. Świetnie nada się także model we wzory, na przykład w kratkę lub w kwiaty. Wiele ciekawych inspiracji można znaleźć na stronie: www.mmeble.com.pl.

Elegancki fotel uszak do domowego gabinetu

Wygody fotel będzie również świetnym dodatkiem w domowym gabinecie. Może wtedy posłużyć do komfortowego czytania, pisania, oglądania telewizji, korzystania z komputera czy do odbywania wideokonferencji.

Do gabinetu w domu można wybrać różne fotele uszaki, które będą wpisywały się w aranżację wnętrza. Mogą być to modele kryte tkaninami albo też te wykończone skórą ekologiczną lub naturalną.

Jak widać, fotel uszak jest uniwersalnym meblem, który może sprawdzić się w wielu wnętrzach w całym domu – nie tylko w salonie!

(Visited 13 times, 1 visits today)
Close