Written by 16:56 Meble

Herman Miller – krzesło do biura i nie tylko

Solidną firmę można poznać po tym, jak dobrze jest wyposażona. Nie chodzi tutaj jednak tylko o sprzęty, zaawansowane technologie oraz skomplikowane oprogramowanie. Ważne są także odpowiednie meble biurowe, z których na co dzień korzysta zarówno właściciel przedsiębiorstwa, jak i pracownicy. Na meble uwagę zwracają także pojawiający się w budynku interesanci. Nadgryzione zębem czasu i często uszkodzone obrotowe krzesła obniżają komfort pracy i dają ogólne złe wrażenie o firmie. Dlatego warto inwestować w nowoczesne biuro. Zresztą po obejrzeniu katalogu, niejedno krzesło Herman Miller, szef będzie chciał zabrać do domu. 

Herman Miller – krzesło biurowe w stylu nowoczesnym 

Zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy, w tym komfortowego siedziska, które minimalizuje ryzyko zdrowotne to jeden z najlepszych sposobów, żeby zwiększyć efektywność w firmie. Dlatego też warto zwrócić uwagę na udogodnienia, które oferują producenci. Jeśli wybierzesz odpowiednie krzesło Herman Miller, możesz liczyć na takie innowacje jak technologia PostureFit. Oznacza to, że dzięki konstrukcji mebla, człowiek przybiera aktywną postawę wyprostowaną. Zapewniają to regulowane podkładki stabilizujące kość krzyżową. Nie będzie więc trzeba martwić się, że pracownicy będą się garbić lub skarżyć na ból pleców. Oprócz tego krzesła charakteryzują się wygodną regulacją wysokości oraz szerokim podnóżkiem, dającym stopom wygodne oparcie. Pod względem designu krzesła również prezentują się świetnie i odrobinę futurystycznie. Poza klasycznymi czarnymi modelami istnieje także kilka innych wariantów kolorystycznych. 

Herman Miller – krzesło w duchu nowoczesnego minimalizmu 

Każde krzesło Herman Miller projektowane jest z myślą o komforcie oraz nowoczesnym designie. Jednak oprócz zaawansowanych i wielofunkcyjnych siedzisk, można znaleźć także pozycje minimalistyczne, które świetnie nadają się do firmowej stołówki, pokoju socjalnego, a  nawet prywatnego domu. Cały katalog przejrzeć można na stronie https://www.bakata.pl/marki/herman-miller/. Warte uwagi są zarówno wygodne krzesła kubełkowe, jak i drewniane hokery, zapewniające swobodę ruchu podczas użytkowania. 

(Visited 14 times, 1 visits today)
Close