Written by 11:41 Usługi

Kable i przewody dostępne w ofercie polskiej marki Bitner.

Zakłady Kablowe BITNER Sp.z o.o. to polska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości kabli i przewodów nieprzerwanie od 1996 roku. Produkty firmowe trafiają do wielu projektantów, firm wykonawczych, budowlanych czy wielu podmiotów handlowych, których obszarem działania jest branża elektryczna, energetyczna, telekomunikacyjna, informatyczna czy powiązana z automatyką przemysłową. Zakłady Kablowe BITNER Sp.z o.o. oferuje klientom bardzo obszerną ofertę, starannie skatalogowaną w kilkanaście grup asortymentowych. Jakie kable i przewody możemy znaleźć w ich bogatej ofercie?

Kable sterownicze

Kable sterownicze to niezbędny element układów, by możliwe było zapewnienie prawidłowego przesyłu sygnałów. Kable BITNER są niezawodne w nowoczesnych systemach przesyłu danych, nawet bardzo dużej przepustowości.

Kable telekomunikacyjne

Kable telekomunikacyjne wykorzystywane są przede wszystkim przez lokalne sieci telekomunikacyjne. Ze względu na ich specyficzne zastosowanie, w ofercie Zakładów Kablowych BITNER Sp.z o.o. znajdują się przewody ze specjalną barierą przeciwwilgociową. Nadają się zarówno do stosowania w ziemi, jak i w specjalistycznych kanałach kablowych.

Kable bezpieczne

Kable bezpieczne stosowane są głównie w obiektach użyteczności publicznej oraz we wszystkich tych miejscach, w których znajduje się mienie o znacznej wartości. Wykazują one wysoką odporność na ogień, by w czasie zagrożenia zapewnić ciągłość pracy urządzeniom, które mają wpływ na bezpieczeństwo ludzi.

Kable energetyczne

Kable energetyczne BITNER mają szerokie zastosowanie. W zależności od typu mogą być wykorzystywane między innymi na girlandach, suwnicach bramowych/kontenerowych, urządzeniach transportu bliskiego czy zasilać odbiory budynków o podwyższonych wymaganiach przeciwpożarowych

Kable górnicze

Kable górnicze marki BITNER swoje zastosowanie znajdą przede wszystkim odkrywkowych, otworowych i podziemnych zakładach górniczych. Przeznaczone są zarówno do montażu na stałe, jak i mogą być wykorzystywane do zasilania górniczych urządzeń przenośnych.

Kable estradowe

Kable estradowe znajdujące się w ofercie Zakładów Kablowych BITNER Sp.z o.o. służą przede wszystkim do zasilania urządzeń elektrycznych oraz pracy w sieci energetycznej niskiego napięcia. Kable takie mogą być stosowane zarówno do odbiorników stałych, jak i ruchomych.

Kable instrumentacyjne

Kable instrumentacyjne BITNER wykorzystywane są głównie przy transmitowaniu danych za pośrednictwem sygnałów analogowych oraz cyfrowych. Niektóre z nich będą się sprawdzały również do sterowania numerycznego.

Kable światłowodowe

Kable światłowodowe BITNER to prawdziwa rewolucja na rynku telekomunikacyjnym. Dzięki nim można uzyskać nieograniczony i stabilny transfer sygnału.

Akcesoria

Zakłady Kablowe BINTER Sp.z o.o. to nie tylko kable i przewody. To również liczne akcesoria, w których wyróżnić można między innymi kompletny zestaw przeznaczony do zastosowania na kablach solarnych czy dławnice lub nakrętki kablowe, niezbędne do stworzenia wielu praktycznych i bezpiecznych w zastosowaniu systemów.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Close