Written by 17:51 Wnętrze

Kiedy warto kupić stół cateringowy 240 cm?

Stół cateringowy 240 cm to propozycja bardzo szczególna, gdyż jest to jeden z największych stołów cateringowych dostępnych na rynku. Daje on mnóstwo możliwości wykorzystania w wielu miejscach. Najczęściej wykorzystywany jest przez firmy cateringowe do organizacji imprez plenerowych czy festynów ze względu na dużą powierzchnię i możliwość połączenia ich w dłuższe rzędy stołów, jednak nie tylko dlatego. Ma on szerokie zastosowanie i bardzo chętnie jest również wykorzystywany jako pojedynczy stół do ogródków czy na taras umożliwiając wygodne i komfortowe spędzanie czasu, czy grillowanie na świeżym powietrzu.

Duża powierzchnia użytkowa i wygoda korzystania

Największą zaletą stołu cateringowego 240 cm jest oczywiście jego rozmiar. Ponad 2 metry szerokości dają ogromne pole do popisu. Powierzchnia użytkowa stołu prostokątnego o wymiarach 240 cm x 90 cm to nieco ponad 2,1 metra kwadratowego. Spokojnie nawet kilkunastoosobowa grupa znajomych czy rodzina spotkają się przy grillu i wygodnie spędzą czas przy tak dużym stole cateringowym. Natomiast w przypadku organizacji większych imprez plenerowych duże stoły cateringowe umożliwiają ograniczenie ich ilości. Wiadome jest, że i tak stoły się ze sobą łączy, więc znacznie łatwiej będzie przetransportować na miejsce kilka stołów zamiast kilkunastu o wymiarach 150 czy 180 cm. Wymiar 240×90 cm sprawdzają się idealnie zarówno do grillowania, jak i do standardowych imprez z cateringiem – festynów, urodzin czy innych uroczystości rodzinnych. W przypadku innych modeli jak chociażby stoły okrągłe 240 cm powierzchnia ta jest jeszcze większa, jednak nie mamy już zbytnio możliwości łączenia ich ze sobą.

Łatwość transportu i magazynowania

Wybór stołów cateringowych jest bardzo wygodny ze względu na możliwość złożenia, niską wagę stołu oraz niedużą ilość miejsca zajmowanego w transporcie czy magazynowaniu na zimę. Jest to sprawa kluczowa, ponieważ pozostawienie czy to mebli ogrodowych na zewnątrz, czy mebli używanych do imprez plenerowych skraca ich żywotność i utrudnia długotrwałe utrzymanie w jak najlepszym stanie. Wpływ warunków atmosferycznych, przede wszystkim deszczu, śniegu czy ogólnie wilgoci jest bardzo negatywny na wszelkie meble ogrodowe i cateringowe. Typowo drewnianych mebli ogrodowych raczej nie zdołamy schować z tarasu do piwnicy czy innego schowka ze względu na gabaryty oraz wysoką wagę i często brak możliwości składania. Meble cateringowe, nawet stół o wymiarach 240×90 cm można spokojnie złożyć i przechować całą zimę w magazynie, piwnicy czy garażu bez dużej straty miejsca. Również w przypadku transportu po złożeniu mebla zmieścimy co najmniej kilka stołów do samochodu dostawczego.

(Visited 26 times, 1 visits today)
Close