Written by 13:11 Inspiracje

Mutirama na zdjęcia – stwórz własną kompozycję

Zdjęcia pozwalają nam przenieść się myślami do pięknych wspomnień i chwil wartych zapamiętania. Z tego względu bardzo często mają zaszczytne miejsce w domu. Jednak bez odpowiedniej oprawy nawet najlepsze fotografie nie prezentują się dobrze. Sprawdź, jak multirama na zdjęcia może temu zaradzić!

Piękna kompozycja ze zdjęć – z czego powinna się składać?

Multirama, w odróżnieniu od innych ramek, pozwala na zawarcie w niej różnych zdjęć i stworzenie z nich spójnej kompozycji. Zachodzi jednak pytanie – jak połączyć fotografie, tak by faktycznie do siebie pasowały i wyglądały estetycznie? Bardzo dobrym pomysłem jest utrzymanie zdjęć, jakie znajdą się w ramce, w jednej tematyce. Mogą to być na przykład wspólne podróże z bliskimi, pamiątki z dzieciństwa lub imprezy okolicznościowe. Dzięki obraniu jednej konwencji zdjęcia będą tworzyły zamkniętą historię. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla perfekcjonistów i miłośników eleganckiej estetyki. Jednak, jeśli ktoś woli artystyczny nieład, może połączyć różne zdjęcia i stworzyć z nich zwariowaną kompozycję. Świetną myślą jest także połączenie zdjęć na przykład z obrazkami zawierającymi cytaty lub naturę. Pozwoli to uzyskać efekt obrazu, na którym na pierwszy plan wysuwa się Twoja rodzina.

Multirama na zdjęcia – gdzie powinna się znaleźć?

Wiele osób umieszcza multiramę na zdjęcia w najbardziej reprezentacyjnym miejscu, jakim jest salon. To świetny pomysł, chociażby z uwagi na to, że każdy z gości zaraz po wejściu do domu będzie widział wspaniałą kompozycję składającą się ze zdjęć wszystkich członków rodziny. Jednak multirama może znajdować się również chociażby w pokoju dziecięcym, czy w kuchni. Propozycje, takie jak te dostępne na stronie https://www.oprawiamy.pl/c208,multiramki-drewniane-ramki-dekoracyjne, to najlepszy wybór dla osób szukających różnorodnych propozycji. Multirama na zdjęcia występuje w wielu odsłonach, dlatego też uznawana jest za jeden z najbardziej uniwersalnych prezentów. Można ją wręczyć zarówno seniorom, jak i nastolatkom czy dzieciom. Zdecyduj się na nią, gdy chcesz zapełnić puste ściany.

(Visited 33 times, 1 visits today)
Close