Written by 20:57 Budownictwo

Osłona balkonowa na wymiar – znakomite rozwiązanie

Zależy Ci na intymności i ustronności Twojego balkonu lub tarasu? Chcesz się ustrzec przed spojrzeniami z zewnątrz? Osłona balkonowa na wymiar to idealne rozwiązanie! W naszej ofercie znajdziesz ciekawsze propozycje niż te z tradycyjnych marketów. 

Zalety osłon balkonowych

Balkon to miejsce głównie rekreacyjne, dlatego warto uchronić się przed niechcianymi spojrzeniami obcych ludzi i zadbać o prywatność. Z pewnością pozwoli to na odpoczynek w spokoju, z dala od innych. Ale prywatność to nie jedyne co gwarantują osłony balkonowe. W zależności od pory roku mogą chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem, przed opadającymi i zawiewanymi liśćmi czy opadami śniegu. 

Ich ogromna zaleta to także aspekt wizualny. W tak prosty sposób można całkowicie odmienić wygląd balkonu. W ofercie naszego sklepu dostępna jest szeroka gama kolorów – co ułatwi dopasowanie osłony do stylu naszego mieszkania, domu lub bloku. Nasze osłony wykonane są ręcznie oraz produkowane są z najwyższej jakości materiałów. To sprawia, że zawsze są całkowicie dopasowane, niezawodne i niezwykle trwałe.

Materiały jakie wykorzystujemy do produkcji osłon są odporne na działanie czynników zewnętrznych, więc burze, wiatr, deszcz, śnieg czy grad nie są straszne. Nawet światło i promienie UV nie niszczą naszych osłon, a dodatkowo nie przepuszczają one światła, jak również nie prześwitują. Ponadto są łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy woda z lekkim detergentem raz na jakiś czas. 

Dlaczego warto wybrać osłony balkonowe na wymiar? 

W obecnych czasach ile budynków tyle różnych typów balkonów. Każdy balkon jest inny, dlatego by zapewnić idealne dopasowanie do Twojego balkonu, warto zdecydować się na osłony balkonowe na wymiar. Podczas zakupu gotowych osłon z marketu, niejednokrotnie trzeba zaopatrzyć się w więcej niż jedna, by dopasować to do indywidualnego balkonu. 

To już więcej nie problem. Nie musisz kupować dwóch czy trzech osłon by dopasować je do swojego balkonu – osłona balkonowa na wymiar to jedna mata doskonale dopasowana, bez problemów w montażu i spójność w wyglądzie balkonu, ponieważ nigdzie nie będą widoczne nieestetyczne łączenia. Dlatego też osłony balkonowe na wymiar to lepszy wybór niż te gotowe – brak problemów w montażu i nienaganny wygląd na długie lata. 

(Visited 37 times, 1 visits today)
Close