Written by 12:42 Meble

Poszukujesz ekskluzywnego łóżka do sypialni? Mamy dla Ciebie kilka propozycji

Proces szukania idealnego łóżka może być monotonny i uciążliwy. Istnieje ogromna ilość producentów, z których każdy ma coś interesującego do zaoferowania. Łatwo się w tym pogubić. W tym artykule przedstawimy kilka ciekawych opcji ekskluzywnych łóżek do sypialni, które mogą Ci się spodobać i wskazać kierunek w dalszych poszukiwaniach.

Łóżko Como LM

To klasyczny model od polskiego producenta JMB Design, który świetnie się sprawdzi w każdej sypialni. Za sprawą swojego prostego, minimalistycznego kształtu cieszy się tak dużą popularnością, że stał się już bestsellerem. Na szczególną uwagę zasługuje jego prawie nieograniczona możliwość doboru kolorów tkanin, z jakich zostanie wykonane obicie. To co wyróżnia ten model i sprawia, że jest on nietuzinkowy to designerskie, wysokie nóżki. Ich rzadko spotykany kształt nadaje mu elegancji. Cała konstrukcja jest wykonywana ręcznie. Jest to gwarancja, że mebel będzie niezwykle solidny i trwały. Dla zwiększenia wytrzymałości montowane są dodatkowe dwie nóżki wspornikowe, które dodatkowo wzmacniają całą konstrukcję.

Łóżko Enjoy Sup

Kolejna propozycja od JMB Design. To ekskluzywne łóżko do sypialni jest przedstawicielem bardziej nietuzinkowych opcji. Jego efektowny zagłówek sprawia, że konstrukcja robi wrażenie i zwraca na siebie uwagę. Również w tym przypadku istnieje możliwość doboru koloru tkaniny, z której zostanie wykonane obicie. Jest wykonane na zamówienie i robione ręcznie, co gwarantuje najwyższą dbałość o detale. Zastosowane w tym modelu długie i solidne nóżki dają solidne podtrzymanie całej konstrukcji. To, co charakteryzuje meble produkowane przez JMB Design to pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych. Troska o środowisko naturalne współcześnie powinna być istotnym czynnikiem wpływającą na ostateczną decyzję. Ekskluzywne łóżko do sypialni to nie tylko designerski wygląd, ale także filozofia kryjąca się za każdym modelem i sposobem produkcji.

Łóżko ADA Finja

Ostatnim modelem, jaki zaprezentujemy w tym zestawieniu to opcja od austriackiego producenta ADA Trendline. Ten luksusowy mebel będzie doskonałym uzupełnieniem pomieszczeń zaprojektowanych w stylu klasycznym, nowoczesnym i tradycyjnym. To nie tylko zachwycający i designerski model. Za sprawą pojemnego pojemnika na pościel będzie stanowił praktyczne miejsce do przechowywania pościeli. Oparcie charakteryzuje się dużym komfortem, dzięki miękkim poduszkom. Umożliwiają one wygodny odpoczynek przy czytaniu książki lub oglądaniu telewizji. ADA Trendline to producent, który ma aż 60 lat doświadczenia. W oparciu o wieloletnią tradycję tworzy trwałe i wygodne łóżka.

Szukaj łóżek ze sprawdzonych źródeł

Każde z powyższych łóżek znajdziecie na stronie internetowej i w salonach stacjonarnych JMB Design. Zakup mebli ze sprawdzonych źródeł gwarantuje oryginalność i najwyższą jakość obsługi zamówienia. Potrafi to oszczędzić ogromną ilość nerwów i frustracji, z jaką często mierzą się osoby próbujące otrzymać markowe łóżka z mało znanych źródeł. 

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close